6.4.2019

Auto-Moto-Veterán burza Hranice-Drahotuše

Jarní Auto-Moto-Veteran Burza na polním letišti V Hranicích-Drahotuších od 6:00-13:00 hod.

22.6.2019

Auto-Moto-Veterán burza Hranice-Drahotuše

Letní Auto-Moto-Veteran Burza na polním letišti V Hranicích-Drahotuších od 6:00-13:00 hod.

1.9.2019

Velorexy v Blansku

Již 28. sraz tříkolových vozítek Velorex v Blansku. Sraz je od 9:00 hodin, prohlídka strojů, nějaké povídání, kolem 11 hodiny jízda městem a společné foto.


Archív akcí

1.5.208

Prvomájová jízda 2018

Již druhý sraz konaný ve Frýdku-Místku v pojetí tradičních prvomájových oslav a průvodů. Nejdříve bylo dostavení na Zámeckém náměstí ve Frýdku a poté kolona historických vozidel doprovázených příslušníky VB, kteří dokonce řídili dopravu jsme se přesunuli na parkoviště u polikliniky v Místku. Poté následoval opět společných odjezd a to na Olešnou, kde jsme zakotvili v Hospůdce u Toma. Na Velorexu nechyběl transparent - tentokráte s textem "VELO LIDOVÉ DRUŽSTVO HRADEC KRÁLOVÉ ZDRAVÍ 1. MÁJ".

 

Nechybělo ani foto s příslušníky Veřejné bezpečnosti.

1.5.2017

Prvomájová jízda 2017

Recesisticky pojatý sraz porádaný Old Fiat Clubem a Trabant Clubem F-M.  Co dodat? Vzhůru do dalšího neméně úspěšného ročníku.

28.8.2016

XXV. rodinný Velorex sraz Blansko

Tradiční jednodenní setkání s tradičním programem v Blansku na náměstí Republiky: výstava strojů, informace, jízda městem, společné foto, společný oběd a projížďka po okolí. Velmi vydařená akce ale poměrně náročná - ujeto přestě 466km a více než 10 hodin řízení. Dokonce jsem nechtěně vjel na dálnici a vzbudil zde trochu rozruchu, údivu ba i pohoršení některých řidičů. Velorex to celkem bez problémů zvládl. Ročníku 2017 jsem se bohužel nemohl zůčastnit z důvodu jiné plánované akce. Snad to opět v roce 2018 vyjde!

30.4.2016

Hutnický den v Třinci

Akce konaná na oslavu Dne hutníku u Werk Arény v Třinci. K vidění bylo opravdu mnoho a to především automobilů.

22.6.2013

Memoriál Leoše Kořínka

První sraz, kterého jsem se zůčastnil s tříkolou Velorex. Akce byla pořádána Old Fiat Clubem a probíhala již od rána výjezdem z Frýdku  na Náměstí svobody v Třinci. Následně kolem poledne vyrazila kolona veteránů zpět do Frýdku na 1.nádvoří frýdeckého zámku. Zůčastnil jsem se pouze této druhé části programu. Počasí nadmíru přálo a tak jsem kolem jedné hodiny odpoledne dorazil také. Velkým překvapení na závěr  pak bylo obdržení ceny na za motocykl srazu.

 

Pokud se rozhodnete skutečně ZACHRÁNIT SVOJI STAROU rád za vámi přijedu a po vzdájemné dohodě ji zakoupím za Vaši cenu.